Bitexe Değerler A.Ş., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.  World Coin Menkul Değerler A.Ş., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Bitexe Değerler A.Ş e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Bitexe Değerler A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla  World Coin Değerler A.Ş.’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir. Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Sizin ile görüşen yetkilinin size anlatması gereken iki aşama vardır kazanç süreci ve kazanç aktarım süreci. Kazanç süreci kazan kazandır sistemi ile ilerliyoruz siz müşterilerimiz kazandıkça bizlerde kazanıyoruz çift taraflı kazanç sağlıyoruz Altın gümüş maden petrol bor hisse senedi kripto para üzerinden kazanç Sağlıyoruz 272 kişilik grafik analiz uzmanlarımız tarafından sistemin boşluğunu yakalayıp adınıza alım satım gerçekleştiriyoruz Coin kaldıraç üzerinden kazanç Sağlıyoruz yani grafiklerin boşluğunu yakalayarak alım satım gerçekleştiriyoruz. Kazanç aktarım süreci Dört aşamadan oluşmaktadır. Kazanç sağlandıktan sonra ülkeler arası para transferinde - ELEKTRONİK FON TRANSFERİ kullanılmaktadır. Üyeler kesinti bedeline tabi tutulmaktadır. ardından - kazancınızı yasallaştırıp - dosyanızı kapatıp - havale işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz bu işlemler 1 saat sürmektedir yani 1 saat içinde kazancınızı bize ilettiğiniz iban adresine aktarıyoruz Coin kaldıraçlar sistemi Türkiye'den kaldırıldığı için gerekli ödemelerin yatırımcı tarafından yapılması gerkmektedir. Yapılan tüm ödemeler şirket tarafından yatırımcının kazancının üstüne eklenecektir eft ödemesi olarak ödemelerini yapmayan yatırımcılar için yasal sürece geçilecektir. Kazancınıza sizden başka kimsenin dokunmaya yetkisi yoktur buna şirketimiz dahildir. Saygılarımızla...

Bitexe Markets LTD - IFMRRC Lisans No: TSRF RU 0395 AA V0153

Bitexe Yatırım AraçlarıHesap İşlemleriPlatformlarBilgi Bankası
Bu sitede yer alan tüm içerik ve hizmetler telif haklarına tabidir ve tüm hakları "World Coin Markets Limited" firmasına aittir. İşbu web sitesinin herhangi içeriğinin kullanımı "Bitexecoin Markets Limited" firmasının resmi temsilcisi tarafından onaylanmalı ve orijinal kaynağa ilgili internet bağlantısını içermelidir. Herhangi “Çevrimiçi - brokerlik” veya “Çevrimiçi - Coin” tipi üçüncü taraf şirketler işbu web sitesinde yer alan içeriği ve "Bitexecoin Markets Limited" firmasına ait değiştirilmiş yazıları kullanma hakkına sahip değildir. İhlal halinde bu şahıslar fikri mülkiyetin korunması kanunu kapsamında yargılanacaktır.

Bitexe Markets Limited - IFMRRC tarafından denetlenmektedir (Lisans numarası TSRF RU 0395 AA V0153 )
Bu web sitesindeki tüm aracılık faaliyetleri World Coin Markets Limited tarafından sağlanmaktadır. Almanya, ABD'de yaşayanlar için hizmet mevcut değildir.Risk Uyarısı:
Kaldıraçlı işlem gören tüm finansal ürünler, sermayeniz için yüksek derecede risk taşır. Bunlar tüm yatırımcılara uygun değildir.Lütfen riskleri tamamen anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiyeler isteyin. Daha ayrıntılı bilgi için tam Risk Uyarısı ve İş Şartları'na bakın.