Türkiye’nin en güvenilir, en kapsamlı ve en hızlı kripto para borsası olma hedefiyle 2016 yılında temelleri atılan, 2016 Şubat ayında üye alımına başlayan Crypto para alım satım imkanı,

7/24 müşteri desteği,

Hızlı kimlik onay süreci,

İleri güvenlik seviyeleri:

Temel önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini maksimum seviyede muhafaza edebilmek adına, geniş kapsamlı iyileştirme, geliştirme ve altyapı çalışmalarımızı yürütüyoruz.

 

Misyon

Tüm kullanıcılarımız için Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerinin yapılacağı kolay, şeffaf, güvenilir, hızlı, sürekli gelişen, rekabetçi ve sürdürülebilir bir platform sağlamak.

 

Vizyon

 

 

Kripto dünyası için altyapı sağlayıcısı olmak. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın yararına ve çözüm odaklı kripto para ve blok zinciri üzerine ürün ve hizmetler sağlamak .    

üzerinde yapabileceğiniz işlemler nelerdir? 

sitesinde kaydınızı ve gerekli bilgilerinizi girdikten sonra anında işlem yapabilirsiniz. Borsa içerisinde işlem yapmadan önce Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında detaylı bilgi için sitemizde bulunan rehber sayfalarına bakabilirsiniz.

 

 

 

Türk Lirası bakiyeniz ile kripto para piyasalarında en yüksek hacime sahip 10 kripto para birimi; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Chainlink, BNB, BAT, Matic Network, ZRX ve Bitcoin Cash kripto para birimlerini satın alabilirsiniz. Satın aldığınız kripto para birimlerini sitemiz üzerinden satabilir ve Türk Lirası olarak banka hesabınıza çekebilirsiniz.

 sitesinde alış-satış işlemlerinizi iki farklı yöntemle yapabilirsiniz. Kolay alış-satış bölümünde alış ve satış yapmak istediğiniz tutarı belirledikten sonra, markette bulunan bekleyen alış-satış emirlerinden anında işleminiz gerçekleşir.

 

 

 

Gelişmiş alış-satış bölümünde ise, alış ve satış işleminin gerçekleşmesini istediğiniz fiyatı belirleyerek emir oluşturabilirsiniz. İşlem yaptığınız kripto para fiyatı emir verdiğiniz fiyata ulaşınca otomatik olarak gerçekleşir.

 sitesinden almış olduğunuz kripto para birimlerini, farklı cüzdan adreslerine ve sitelere gönderebilirsiniz. Farklı cüzdan ve sitede bulunan kripto para birimlerinizi sitesinde bulunan hesabınıza yatırabilir ve işlem yapabilirsiniz.

 

 

 

Bitexe sitesinde yapmış olduğunuz tüm işlemlerinizi site içerisinde ‘Yatırma-çekme Geçmişi’, ‘Gerçekleşen Emirler’, ‘Açık Emirlerim’ ve ‘Geçmiş Emirlerim’ tablolarından takip edebilirsiniz.